Misyon, Vizyon ve Değerler

Misyon

İnek takip sisteminde küresel bir lider olmak. SCR, her ineğin verimliliğini en iyi seviyede tutmak için gerekli olan bilgileri ve analizleri üreticilere vererek onların gücüne güç katar. Biz büyümeye yardım ediyor, verimliliği teşvik ediyor ve üreticilere gönül rahatlığı içinde işlerine odaklanmalarını sağlıyoruz.

Vizyon

Biz, inekleri takip ederek süt işletmesinin geleceğini korumak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Daha karlı bir üretime, daha sürdürülebilen uygulamalara ve üreticilerin daha başarılı olmasına imkan tanıyoruz.

 

Değerler

  • Liderlik – Biz, inek takip sistemi teknolojilerinin öncüsü olarak, süt endüstrisinin gelişme kaydetmesine yardımcı olmak amacıyla liderliği elimize almış bulunuyoruz.
  • Adanmışlık – Biz, müşterilerimiz ve ortaklarımızla el ele çalışarak onların yaşadığı güçlükleri paylaşıyor ve başarılı olmaları için gerekli olan her şeyi yapıyoruz.
  • Uzmanlık – Biz 37 yıllık tecrübemizle, en iyi işletilen süt işletmesi çiftliklerinin elde ettikleri büyüme ve başarılarının sebebiyiz.
  • Yenilikçilik – Biz, sınırları zorlayan yaratıcılık ve teknolojiye yaptığımız yatırımla müşterilerimiz için somut değerler oluşturan çözümler buluyor ve sunuyoruz.
  • Çeviklik – Biz sütçülüğün, karmaşık, önceden tahmin edilemeyen şartlarına hızlı bir şekilde uyum sağlıyor, müşterilerimizi ve ortaklarımızı bu zorluklar süresince destekliyoruz.
  • Pratiklik – Biz ayakları yere basan bir kurumuz ve modern süt üretim çiftliklerinin pratik ihtiyaçlarını ve karşılaştıkları zorlukları kendimize rehber alıyoruz. Bu, bizim yegane odaklanma noktamız.
Haber bültenimize katılın
Invalid Input
Invalid Input
Invalid eMail

Refresh Invalid Input