Profesyonel Hizmetler

1Süt hayvancılığı büyük bir dönüşüm yaşıyor: sürüler gittikçe büyüyor; süt kalitesi gittikçe daha önemli bir hale geliyor, inek başına artan süt üretimi, verilen yemlerin kilogramı, çalışılan saat sayısı ve çiftlik sürekli önceliğini koruyor.

Süt hayvancılığının karmaşıklığı artarken, kârlı süt hayvancılığı hatırı sayılır derecede zorlaşıyor.

5Yeni bir çiftlik planlaması yaparken, çiftlik düzeninin en iyi kombinasyonu, altyapı, sürünün genel durumunu ve işletme verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için kullanılacak teknoloji bileşenleri dahil göz önünde bulundurulması gereken çok sayıda unsur bulunmaktadır. Aynı şekilde, mevcut bir çiftliğin performansı arttırılmak istendiğinde sürü yönetimi ile çiftlik rutinlerinin çok sayıda yönden ele alınması, değerlendirilmesi ve optimize edilmesi gerekmektedir.

Süt hayvancılığı planlama ve yönetimi konusunda tecrübesi olan takviyeli ve uzmanlardan oluşan bir ekiple çalışmak sizi başarıya götüren farkı elde etmenize imkan tanıyacaktır.

SCR, süt çiftlikleri için gelişmiş ve ileri teknolojik çözümlere yoğunlaşması sayesinde yılların tecrübesini bünyesinde biriktirmiş bir kurumdur. Araştırmacılar, veterinerler, inek ve teknoloji uzmanlarından oluşan ekibimiz, sürü yönetiminden sağıma, besleme ve genel çiftlik yönetimine kadar süt hayvancılığının her alanında derinlemesine bir tecrübeye sahiptir.

Süt işletmenizin başarı için hizmetlerimiz3

SCR, teknolojilerimizi ve çözümlerimizi kullanarak performanslarını arttırmak isteyen üreticiler için süt hayvancılığı ile ilgili çok çeşitli konuda destek vermekte, komple bir hizmet sunmakta ve müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Daha fazlasını öğrenin

SCR Profesyonel Hizmetleri konusunda daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Danışmanlık ve uzmanlık hizmetlerimizin işletmenizi bir üst seviyeye çıkarabilmeniz için size nasıl yardımcı olabileceği konusunda çalışma yapmaktan mutluluk duyarız.

2

   4

 

IMG 1387

Bizimle irtibata geçin
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid eMail