DataFlow™ II Sistemi

Sağım ve inek izlemenin kontrolü için benzersiz ve geniş kapsamlı yönetim sistemi

SCR Data Flow II Sistemi gerçek zamanlı, entegre, inek izleme ve sağım yönetimi çözümüdür. İneklerin kızgınlık, beslenme, sağlık, veteriner protokolleri,genel durumlarıyla ve sağım işlemiyle ilgili olarak gerçek zamanlı bilgiler sunar.

Bilgiler, kızgınlık ve sağlık takibi tasmalarıyla sağım noktalarında toplanır, ardından da sisteme gönderilir. SCR Data Flow II sistemi süt üreticilerine raporlar, grafikler, analizler, görev listeleri ve inek kartı geçmişi de dahil güçlü yönetim araçları sunmaktadır. Sistem ayırma kapıları, besleme, ağırlık tartım sistemi vb. gibi diğer bileşenleri kontrol edebilmektedir.

 

  • Veri destekli karar verme süreci ile inek izleme yönteminizi geliştirin.
    Bilgisayar tabanlı yazılımla, inek izleme yönteminizi ve karar verme kabiliyetlerinizi en üst seviyeye çıkarın. İnekleri bireysel olarak ömürleri boyunca takip edin ve yönetin, süt üretimlerini, üreme faaliyetlerini ve sağlık verilerini analiz edin, rapor ve grafikleri özelleştirin. Raporları e-posta ile istediğiniz zamanda ve uygun gördüğünüz kişilerle paylaşın. İnek izleme ve sağımhane yönetim sisteminizi 3.parti sürü yönetimi yazılımları ile entegre edebilir, çeşitli yükseltme kitlerini ekleyebilir ve bütün verileri sürü yönetim programı kullanarak yönetebilirsiniz.

  • Gerçek zamanlı sağımhane bilgilerini en yüksek verim için kullanır.
    SCR sağım noktaları ve SCR tasmalarından alınan gerçek zamanlı bilgileri bireysel ve sürü bazında sağım işlemi devam ederken gerçek zamanlı kontrolü sağlayın ve ihtiyacınız olan bilgileri o an elde edinin. Sağımla ilgili gerçek zamanlı bilgiler, bireysel ineklerle, sağım noktalarıyla ve süt verimiyle ilgili gerçek zamanlı operasyonel verilere entegre edilir. İhtiyaç duyacağınız kapsamlı bilgiler sayesinde sağımhane verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

  • Kullanımı kolay inek izleme ve sağımhane yönetiminin keyfini çıkarın.
    İnek izleme ve sağımhane yönetimi ile ilgili işlemlere kullanımı kolay bir tek sistemden erişin. Özelleştirilebilen kullanıcı kontrol panellerine 7/24 erişim sayesinde aynı anda çok sayıda ekip elemanınızın çalışmasını sağlayın. Çiftliğinizle birlikte büyüyebilen ve değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için yükseltilebilen bir sistemle çiftliğinize uzun ömürlü bir değer katın.

 

 

Haber bültenimize katılın
Invalid Input
Invalid Input
Invalid eMail

Refresh Invalid Input