Genel Bakış

Sağım operasyonunuzu son teknoloji, modüler, ölçüm ve kontrol çözümleri ile mükemmelleştirin

SCR'nin sağım çözümleri, 40 yıl boyunca geliştirilmeye devam edilen ve sınıfında en iyi olan süt ölçüm teknolojisine sahiptir.Zamandan tasarruf, süt ölçüm doğruluk oranının ve genel verimliliğin arttırılması için sağım işlemini basitleştirmekte ve kusursuz bir iş akışı sağlamaktadır.

40 yıl önce başlayan ve yıllar içinde sürekli olarak ilerleme kaydeden SCR, ürün geliştirme ve sağım sistem teknolojileri piyasasında öncü bir standart haline gelmiştir. Bu teknolojiler, üreticilerin verimli ve üretken bir sağım işlemi ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayabilmek için gene süt işletmesi sahipleriyle birlikte geliştirilmiştir.

Her sağımhane için modüler sağım çözümleri

SCR sağım bileşenleri bağımsız çözümler olarak uygulanabilmektedir. Ayrıca çeşitli işletmelerde sağım sistemlerine entegre edilmişlerdir. SCR sağım çözümleri modüler oldukları ve herhangi bir sağımhanede kullanılabildikleri için her tip ve boyut süt işletmesi için uygundur. Sahip olduğunuz sağımhane nasıl olursa olsun, küçük ve temel bir kurulumdan başlayabilir ve ihtiyaçlarınız değiştikçe bu kurulumu yükseltebilirsiniz.

Tüm dünyada üreticiler tarafından tercih edilen sağım sistemleri

Başarılı üreticiler SCR çözümlerine inanmış ve güvenmişlerdir.Tüm dünyada 12 milyonda fazla inek SCR sistemleri ile takip edilmekte ve 300.000'den fazla süt ölçer aktif olarak kullanılmaktadır.SCR ileri sağım teknolojilerinde öncü konumunda bulunmaktadır.

 

SCR Sağım Kontrol Sistemli 2x25 Paralel Sağımhane

Haber bültenimize katılın
Invalid Input
Invalid Input
Invalid eMail

Refresh Invalid Input