Smart Pulsasyon

Meme sağlığını korurken süt akış verimliliğini en üst seviyeye çıkarın

SCR pulsatörleri sağım seansı boyunca son derece güvenilir bir çalışma sağlar. Akışa uygun tasarımıyla kurulumları kolaydır ve neredeyse hiç bakım gerektirmezler. Yoğun bir saha araştırmasının sonucunu çok sayıda benzersiz özellik içeren SCR pulsatörleri dünyanın dört bir yanında onbinlerce sağım noktasında kullanılmaktadır.

Basit mekanik tasarım güvenilir çalışmayı mümkün kılar
SCR pulatörleri, tozlu ortamlarda çalışıyor bile olsalar son derece güvenilirdirler. Sadece iki hareketli parçaya sahip olan, membranı ve küçük parçası bulunmayan pulsatör çok az bakım ve tamir gerektirir, montajı ve bakımı özel uzmanlık gerektirmez.

Kolay kurulum ve değiştirme
SCR pulsatörlerinin akışa uygun tasarımı onların kurulumunu, izlenmesini ve hatta sağım işlemi sırasında bile değiştirilmesini kolaylaştırır. SCR pulsatör vakum hattına, sağım anında birleştirme ya da değiştirmeye imkan veren bir kesme vanası ile bağlıdır. Havalandırma, bireysel filtreler ya da merkezi hava hattı kullanılarak çalışabilir.

Vakum izleme göstergesi gerçek zamanlı sorunları göstermek içindir
Vakum izleme göstergesi pulsasyonu izler ve hattaki bir delik ya da farklı sorun sebebiyle oluşan arızaların bir bakışta anlaşılmasını sağlar.

 

  

 

Haber bültenimize katılın
Invalid Input
Invalid Input
Invalid eMail

Refresh Invalid Input